طراحی مهر

  • قیمت: 250,000 تومان تعداد/مقدار :
  • 0 تومان

با سفارش این محصول، مهر طراحی شده در فرمت‌های زیر ارسال می‌گردد:

۱- cdr: برای ساخت مهر، حک لیزر و چاپ سیلک استفاده می‌گردد.

۲-pdf & eps: جهت استفاده در فتوشاپ و نرم افزار‌های گرافیک.

لازم به ذکر است سفارش شما در دو نمونه ی مختلف و در بهترین حالت گرافیکی طراحی و پس از کسب تاییدیه از شما یکی از طرح‌ها در فرمت‌های بالا برای شما ارسال می‌گردد

مهر شخصی چیست؟

در دنیای مدرن امروز که افراد و کسب‌وکارها به دنبال ایجاد تمایز و برتری نسبت به رقبایشان هستند داشتن یک مهر زیبا و جذاب می‌تواند به‌راحتی این تمایز را ایجاد و شخصیت منحصری به فردی به شما یا کسب‌وکارتان بدهد.
شخصیت کاری هر فرد به‌عنوان مهم‌ترین عامل تأثیرگذار در یک تعامل، رابطه‌ی مستقیمی با شخصیت اجتماعی وی دارد. بسیاری از موارد همچون صحبت کردن، نوشتن، راه رفتن و حتی غذا خوردن و امضای شخصی و … نشان‌دهنده‌ی شخصیت اجتماعی فرد است. افرادی که به دنبال نتایج متفاوت در تعاملاتشان هستند قطعاً روی هر دو وجه شخصیت خود (کاری و اجتماعی) مطالعه و کار می‌کنند و به دنبال راهکارهایی جهت تثبیت برند خود در ذهن مشتریان خود هستند.

در این راستا مهر یکی از بهترین گزینه‌ها برای جامه‌ی عمل پوشاندن به این مهم می‌باشد. افراد با درج مهری متفاوت در تمامی مراودات کاغذی روزمره، شخصیتی متفاوت از خود به نمایش می‌گذارند و با این اتفاق به ظاهر ساده به مدت نامحدودی در ذهن مخاطبانشان ثبت می‌شوند.

فهرست