دپارتمان فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات یکی از مهم ترین بخش های مرکز توسعه کسب و کار رهنج می باشد. در این بخش با استفاده از تیم حرفه ای برنامه نویسی و فنی، تجهیزات و زیر ساخت های مناسب، به همراه ایده های ناب و بکر پروژه های ارزشمند و موفقی تولید شده و همچنان در حال توسعه هستند.
در تمام طول فعالیت این دپارتمان استارت آپ های متعددی تولید و منتشر شده است که حتی یک پروژه ی ناموفق نیز در این بین نبوده و همه ی پروژه ها مورد استفبال کاربران قرار گرفته اند.

از بهترین محصولات این دپارتمان می توان به سیستم حضور غیاب آنلاین تایم راه (TimeRah)، اپلیکیشن های ویژه ی مدرسین، ربات ساز تلگرامی من بات (ManBot) و همچنین طراحی وبسایت های قوی در حوزه های مختلف اشاره کرد.

مهندس شریف کریمی

مدیر دپارتمان IT

خدمات بخش فناوری اطلاعات

طراحی اپلیکیشن های موبایل:

در سال های جدید و با همه گیر شدن گوشی های هوشمند سرمایه گذاری روی اپلیکیشن های موبایل بسیار زیاد شده است. یکی دیگر از خدماتی که مجموعه رهنج ارائه می دهد طراحی و ساخت اپلیکیشن می باشد. این اپلیکیشین ها با استفاده از IOSهای بسیار حرفه ای و به روز برای پلتفرم های اندروید و رابط کاربری فوق العاده جذاب و ساده که توسط تیم گرافیک مجموعه طراحی می شود به کاربر کمک می کند که بتواند بهترین تجربه را در استفاده از محصول تولید شده داشته باشد.

طراحی ربات های شبکه های اجتماعی :

یکی از تخصص های دیگر مجموعه رهنج طراحی و ساخت ربات های شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی است. با استفاده از این ربات ها می توان هر آنچه کاربر به آن احتیاج دارد را برای وی در فضای شبکه های اجتماعی فراهم نمود که این کار کمک شایانی به جذب مخاطب می کند. به این دلیل که نیازی نیست کاربر را از فضای شبکه های اجتماعی خارج کرده و او را به وبسایت، اپلیکیشن و… فرستاد. بلکه در همان محیط با محصول آشنا می شود و در صورت نیاز خرید انجام می دهد. ربات های مجموعه رهنج در ۱۴ زمینه مختلف دارای ثبت اختراع می باشند که هر کدام آن ها در نوع خود بی همتا می باشند،کاربران بدون هیچ دانش فنی میتوانند صفر تا صد ربات را مدیریت نمایند.

مارکتینگ شبکه های مجازی:

نیاز عمده هر پروژه ای پس از راه اندازی و بهره برداری، استقبال کاربران از آن می باشد. مجموعه رهنج با بهره گرفتن از نیروهای متخصص خود این توانایی را دارد که تبلیغات و مارکتینگ شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام را به عهده بگیرد و به جای صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی با هزینه های بسیار معقول تر ضمن برندینگ مشتری، فروش آنلاین او را بهبود ببخشد. در حال حاضر اینترنت مارکتینگ از پر بازده ترین روش های تبلیغات در ایران می باشد که می توان به راحتی از این امکان استفاده کرد.

ارائه زیر ساخت مناسب:

قطعاً هر پروژه ای در زمینه اینترنت مارکتینگ به زیر ساخت مناسب سخت افزاری نیاز دارد تا بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد. با توجه به این که مجموعه رهنج سرور های بسیار قوی و اختصاصی در نقاط محتلف جهان دارد و تمامی پروژه ها بر روی این سرور ها اجرا می شود خیال مشتریان بابت این موضوع راحت است و بدون هیچ محدودیت می توانند از پروژه خود بهره برداری نمایند

تحلیل و آنالیز فعالیت آنلاین رقیبان و بازار:
یکی از اولین و مهم ترین مسائل در ورود به کسب و کار آنلاین، بررسی عملکرد رقیبان در این عرصه است. در این زمینه باید نسبت به عملکرد دو دسته از کسب و کار ها توجه ویژه ای داشت. اولی کسب و کار های آنلاینی که در حال حاضر در حال فعالیت پویا و قوی در حوزه ی دنیای مجازی هستند و دسته دوم رقیبانی که به صورت آفلاین فعالیت مشابه انجام می دهند. کارشناسان مجموعه رهنج با تحلیل و آنالیز دقیق این دو دسته با به دست آوردن نقاط ضعف و قوت آن ها می توانند در چیدن نقشه پیشبرد پروژه کمک شایانی به مشتریان خود کرده و درصد موفقیت آن ها و شیوه برتری پیدا کردن نسبت به رقبا را تضمین کنند. همچنین با تحلیل و آنالیز بازار و به دست آوردن نیاز کاربران می توان مشتریان خود را یاری نمود.
خدمات طراحی وبسایت:
یکی از ارکان کسب و کار های اینترنتی از گذشته تا کنون وبسایت ها بوده اند و همواره کاربران زیادی را جذب خود کرده اند. مجموعه رهنج با استفاده از تیم برنامه نویسی خود توانایی تولید وبسایت های کاملاً حرفه ای و متناسب با استاندارد های روز دنیا را دارد. علاوه بر رابط کاربری زیبا و سهولت برای کاربر، تیم فنی این مجموعه به صورت تخصصی بهینه سازی سئو وبسایت را انجام می دهند و متناسب با کلمات کلیدی مورد نیاز، در موتور های جستجو وسایت ها را در انتخاب های اول قرار می دهند. همچنین پنل مدیریت حرفه ای و آسان برای ادمین وبسایت طراحی شده و در اختیار ایشان قرار داده می شود تا در هر لحظه خود بتواند هر گونه تغییری نیاز داشت بر وبسایتش اعمال کند
بهینه سازی و پشتیبانی:
بر خلاف بسیاری از مجموعه های دیگر، رهنج پس از بهره برداری از پروژه مشتری ،کار خود را به پایان نمی رساند و با استفاده از بازخورد های کاربران همواره جهت بالا بردن راندمان اصلاحات مورد نیاز را بر پروژه به صورت ۲۴ ساعته اعمال می کند تا بتواند بهترین نتیجه را بگیرد.
فهرست